Medyczny Sprzęt Koreańskiej Firmy Popularny w Polsce

20 czerwca w Londynie, o 19 tamtejszego czasu (czyli o 20 u nas) odbędzie się jakaś “tajemnicza” prezentacja nowego sprzętu Samsunga, na którą Koreańczyk zaczął niedawno zapraszać media.

Tajemnicza, ponieważ nie do końca wiadomo, co dane nam będzie na niej zobaczyć. A sprzętu w kolejce do zaprezentowania jest sporo.

Nazwa imprezy – “Galaxy & ATIV” – oczywiście trochę sugeruje. Seria ATIV składa się z urządzeń pracujących na Windowsie 8 i są to zarówno smartfony, jak i tablety. Osobiście, niespecjalnie fascynuje mnie ta sfera biznesu Samsunga – więc i nie bardzo interesuje mnie to, co zostanie zaprezentowane na wspomnianej imprezie.

Dużo bardziej zastanawia mnie za to, co Samsung pokaże na tej części imprezy, która będzie zostać poświęcona bezpieczeństwu. Są to oczywiście urządzenia z Androidem i zebrała się nam już spora grupka sprzętów potencjalnie należących do tej rodziny – i oczekujących już na oficjalne zaprezentowanie.

Zacznijmy może delikatnie, od Galaxy S4 Mini. Że istnieje, że nadchodzi – jest już bardziej niż pewne. Uroda S4, trochę słabsze bebechy, troszkę mniejszy ekran. Myślę, że ma szansę pojawić się na Premiere 2013, ale, że jest to tylko dodatek, mniej znacząca wariacja na temat flagowca Samsunga – równie dobrze, bez żadnej większej pompy i prezentacji, może po prostu pojawić się w sprzedaży.

Kolejna, już dużo ciekawsza wariacja Galaxy S4, to model Active. Dużo się o nim ostatnio mówi, ba – wielu interesuje on bardziej, niż duży S4. Urządzenie to ma wstrzelić się w panujący ostatnio trend na nadnaturalnie wytrzymałe smartfony. Ma być przede wszystkim kurzo- i wodoodporne, ale można też podejrzewać, że będzie trochę wytrzymalsze na upadki – pierwsze wycieknięte wydają się sugerować wzmocnienie gumą (przynajmniej mnie).

Categories: Bez kategorii